Berbanski dani – Prvenstvo Subotice

Tradicionalna regata na palićkom jezeru održana je 16. i 17. septembra u organizaciji JK Palić. Učešće je uzelo oko 60 takmičara u klasama Fin, Radial, Laser 4.7 i Optimist. Prvog dana održane su 3 trke po laganom jugu 5 m/s. Drugog dana 1 trka po promenljivom severcu 3m/s. Pobednici po klasama su FIN: Tihomir Zakic, RADIAL: Marko Petkovic, LASER 4.7: Kristina Boja, OPTIMIST: Filip Yui.
 

Finn

Plasman Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 Nett
1 1980 11 JK Palic Tihomir Zakic (3) 1 1 1 3
2 1970 1916 JK Palic Atila Dubicanac 1 3 (4) 2 6
3 1959 bb JK Metalac Djordje Poznic 4 2 2 (6 DNC) 8
4 1980 636 JK Palic Roscak Norbert 2 (4) 3 3 8
5 1980 01 JK Palic Igor Simunovic (6 DNC) 6 DNC 6 DNC 6 DNC 18

Laser Radial 

Plasman Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 Nett
1 2001 201855 AJK Marko Petkovic 2 1 1 (3) 4
2 2001 174488 AJK Petar Kovacevic 1 (2) 2 2 5
3 2000 198821 JK Metalac Luka Rakic (4) 4 4 1 9
4 2003 198839 AJK Una Dragovic 3 3 3 (4) 9
5 1969 1630870 JK Palic Kovac Robert (5) 5 5 5 15

Laser 4.7 

Plasman Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 Nett
1 2003 193525 JK Palic Kristina Boja (1) 1 1 1 3
2 1999 163802 JK Reful Sofija Dobrici 2 (3) 2 2 6
3 2001 184196 JK Vojvodina Dmitrij Bobrovski 3 2 (4) 3 8
4 2000 198839 JK Vojvodina Uros Djerman (4) 4 3 4 11
5 2003 183528 JK Palic Danilo Besic (5) 5 5 5 15

Optimist 

Plasman Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R4 Nett
1 2004 444 AJK Stefan Yuill 1 1 7 9
2 2002 8181 Gemax Ana Jovanovic 5 3 3 11
3 2005 224 AJK Aleksandra Vujosevic 3 4 6 13
4 2004 1613 JK Reful Petra Buljovcic 14 5 1 20
5 2006 419 Palilula Viktor Batizic 8 6 8 22
6 2006 747 AJK Relja Milovanovic 7 2 14 23
7 2005 414 Palilula Luka Vukasinovic 16 7 2 25
8 2006 26 JK Vojvodina Nadja Mihajlov 11 12 4 27
9 2006 48 JK Vojvodina Aleksa Sretanovic 13 9 5 27
10 2006 1171 Palilula Veljko Ljubojevic 15 8 9 32
11 2005 34 Palilula Damjan Sijan 4 16 17 37
12 2004 898 AJK Strahinja Simic 2 18 19 39
13 2006 446 AJK Filip Yuili 6 11 23 40
14 2007 401 Palilula Nadja Vujosevic 17 13 11 41
15 2004 1110 AJK Lenka Smiljanic 9 21 13 43
16 2007 381 JK Vojvodina Luka Sretanovic 19 15 10 44
17 2007 8209 JK Palic Nenad Zaic 18 17 12 47
18 2007 448 AJK Danilo Bubnjevic 10 20 18 48
19 2007 415 Palilula Rsum Marinkovic 27 14 21 62
20 2006 1284 JK Palic Mate Salai 22 23 20 65
21 2007 666 Gemax Ognjen Kerekes 25 25 16 66
22 2006 1285 JK Palic Kovacs Roland 12 31 26 69
23 2007 38 JK Zemun Andrej Bozoki 41 DNC 10 22 73
24 2007 4211 AJK Mina Zei 30 28 15 73
25 2005 129 JK Vojvodina Minja Mihajlov 20 26 27 73
26 2004 425 Palilula Medun Arsovic 26 19 31 76
27 2003 154 AJK Nikola Kovacevic 21 27 30 78
28 2006 7810 Palilula Pavle Dabic 28 24 28 80
29 2007 2814 JK Palic Sven Senderovic 29 30 24 83
30 2005 88 JK Vojvodina Uros Vujkovic 23 22 41 DNC 86
31 2007 88 JK Palic Botond Kis 24 41 OCS 25 90
32 2010 134 JK Palic Elena Lovas 33 32 29 94
33 2008   JK Vojvodina Dario Lolic 32 29 33 94
34 2005 7234 JK Palic Dario Besic 31 33 34 98
35 2008 153 AJK Isidora Kovacevic 34 34 32 100
36 2009 21 JK Vojvodina Sofija Petovic 37 35 41 DNC 113
37 2005 110 JK Metalac Sara Poznic 35 37 41 DNC 113
38 2006 180 Palilula Luka Lucic 36 36 41 DNC 113
39 2008 100 JK Zoran Radosavljevic Djjurovic Mateja 41 DNC 41 DNC 41 DNC 123
39 2008 12 JK Palic Kovacs Kitti 41 DNC 41 DNC 41 DNC 123