KUP Golubački grad

Na regati u Golupcu od 7. do 9. juna koja se boduje za državno prvensto, učestvovalo je 68 takmičara u svim klasama. Prvog dana nije bilo uslova za jedrenje. Drugog dana održane se 2 trke po laganom gornjaku 2-4m/s. Trećeg dana nije bilo uslova za jedrenje. Pobednici po klasama su: Fin: Srđan Volarević, Laser: Ivan Knežević, Radial: Ksenija Joksimović, Lase 4.7: Kristina Boja, Optimist: Andrej Bozoki.

Klasa Fin

RankRodjenSailNoClubKormilarR1R2Nett
119641JK ZemunSrdjan Volarevic112
219656JK ZemunVojislav Kovacev325
3198016PalicTihomir Zakic235
41970175PalicAtila Dubicanac448

Klasa Laser

RankRodjenSailNoClubKormilarR1R2Nett
11988189AJKIvan Knezevic213
22001203013JK GemaxNikola Banjac123
31998189439AJKMilan Vandic336
41973bbAJK DJERDAPFilip Mileusic448
51969201481PalicRobert Kovac5510
62001206585JK ZemunMatija Ondrik6612
7195921126BK MetalacDjordje Poznic9 DNS716
82000bbBk MetalacLuka Rakic9 DNC9 DNC18

Klasa Laser Radial

RankRodjenSailNoClubKormilarR1R2Nett
11996209408JK ZemunKsenija Joksimovic213
21994198933JK GemaxNeven Nikolic156
32001189439AJK DJERDAPPetar Kovacevic347
42003160508PalicDanilo Besic538
52001174488AJKMarko Petkovic8 DNF210
62000192821BK MetalacMilica Milovic4610
72003JK ZemunMasa Erakovic8 DNF715

Klasa Laser 4.7

RankRodjenSailNoClubKormilarPolR1R2Nett
12003201670JK ZemunKristina BojaF112
22004163802RefulPetra BuljovcicF224
32002215221AJKAna JovanovicF538
42006183528PalicDario BesicM448
52003203037JK ZemunDusan TrbojevicM369
6200311JK ZemunMina MarasF8 DNF513
72006208349PalicRelja KresovicM8 DNF715

Klasa Optimist

RankRodjenSailNoClubKormilarPolR1R2Nett
12007777JK ZemunAndrej BozokiM213
22004444AJKStefan YuillM336
32006209PalilulaPavle DabicM628
420061811PalicKovac RolandM9514
520061312JK ZemunAndrija MarasM12719
62005414PalilulaLuka VukasinovicM17421
720068181PalilulaViktor BatizicM15621
82006446AJKFilip YuillM141 DNF42
92007102PalicZakic NenadM441 DNF45
102005224AJKAlaksandra VujosevicF541 DNF46
112006747AJKRelja MilovanovicM741 DNF48
122007333PalicLuka SretenivicM841 DNF49
132006896PalicAleksa SretenovicM1041 DNF51
142005421JK ZemunAngelina SarcevicF1141 DNF52
152006448JK GemaxNaum JokicM1341 DNF54
16200724AJKMina ZeiF1441 DNF55
1720057810PalilulaTamara JepuranovicF1641 DNF57
182007401AJK DJERDAPNadja VujosevicF1841 DNF59
1920071111PalilulaGala VukovicF1941 DNF60
202005111JK ZemunLuka ErakovicM2041 DNF61
212007901PalicSven SkenderovicM2141 DNF62
2220092841PalicMolnar BertalanM2241 DNF63
232005144AJK DJERDAPMiroslava MjaghihF2341 DNF64
2420044JK GolubacMagdolina StepicF2441 DNF65
2520067JK GolubacNevena PericF2541 DNF66
262005bbBK MetalacSara PoznicF2641 DNF67
27200838JK GolubacDragana PericF2741 DNF68
2820087634JK ZemunAna VerbalovF2841 DNF69
292007106JK ZemunNadezda OndrikF2941 DNF70
30200913JK ZemunVlada VerbalovM3041 DNF71
312010481PalilulaKatarina BicanskiF3141 DNF72
32200934PalilulaAndrea SijanM3241 DNF73
3320089JK GolubacLara JovanovicF3341 DNF74
342008bbJK GolubacAndjelija RaspopovicF41 DNS41 DNF82
3420085JK GolubacKatarina PericF41 DNF41 DNF82
342006JK GolubacPetar UrosevicM41 DNF41 DNF82
342009841PalilulaLina BurculF41 DNF41 DNF82
3420068JK GolubacDusan JovanovicM41 DNF41 DNF82
34201164JK ZemunVuk VorkapicM41 DNF41 DNF82
342009BBJK ZemunMilan KalasnjikovM41 DNF41 DNF82