Kup Golubca – Prvenstvo Srbije

Od 11. do 13. avgusta na Dunavu kod Golubca održana je tradicionalna regata Kup Golupca i Prvenstvo Srbije u organizaciji JK Golubac na kome je učestvovalo oko 80 takmičara (jedan gost iz Australije). Prvog dana održane su 3 trke po jakom jugoistoku 6-10 m/s. Drugog i trećeg dana nije bilo uslova za jedrenje. Pobednici po klasama su: Fin: Srđan Volarević, Laser: Aleksandar Petković, Radial: Nikola Banjac, Laser 4.7: Petar Kovačević, Optimist: Blake Wilson.

 

FINN

Plas SailNo Klub Kormilar R1 R2 R3 Bod
1 1 JK Zemun Srdjan Volarevic 1 1 1 3
2 11 JK Gemax Luka Erac 3 2 2 7
3 6 JK Zemun Vojislav Kovacev 2 3 3 8
4 11 JK Palic Tihomir Zakic 6 DNF 6 DNS 6 DNS 18
4 BB JK Gemax Nenad Radojkovic 6 DNC 6 DNC 6 DNC 18

LASER 

Plas Godiste Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 Bod
1 1997 186846 AJK Aleksandar Petkovic 2 1 3 6
2 1988 189 AJK Ivan Knezevic 1 5 1 7
3 1997 210814 JK Zemun Pavle Djordjevic 3 4 2 9
4 1995 203708 JK Zemun Nikola Djordjevic 5 2 4 11
5 1999 152353 JK Zemun Lazar Ozegovic 4 3 5 12
6 1994 199698 NK Palilula Matija Lagator 6 6 6 18
7 1963 164888 AJK Nebojsa Krstic 7 7 7 21
8 1959 bb JK Metalac Djordje Poznic 9 DNC 9 DNC 9 DNC 27

RADIAL

Plas Godiste Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 Bod
1 2001 207379 JK Gemax Nikola Banjac 1 3 1 5
2 1996 209408 JK Zemun Ksenija Joksimovic 3 1 2 6
3 2000 201670 AJK Vuk Simic 2 2 3 7
4 2001 15 JK Zemun Matija Ondrik 5 4 4 13
5 1994 198933 AJK Neven Nikolic 4 5 5 14
6 1998 183980 JK Zemun Miljana Zekovic 6 6 6 18
7 1998 180638 JK Gemax Isidora Puletic 8 DNC 8 DNC 8 DNC 24

LASER 4.7

Plas Godiste Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 Bod
1 2001 175616 AJK Petar Kovacevic 2 1 4 7
2 2003 193525 JK Palic Kristina Boja 3 6 1 10
3 2000 173307 AJK Aleksandar Jovanovic 5 3 3 11
4 2001 1744881 AJK Aleksandar Todorovic 8 2 2 12
5 2001 198838 JK Gemax Ada Lomic 1 10 5 16
6 2002 173387 AJK Ognjen Banjac 4 5 9 18
7 2001 174488 AJK Marko Petkovic 7 4 7 18
8 2001 180639 AJK Mateja Smiljanic 14 7 6 27
9 2000 203011 JK Metalac Luka Rakic 6 8 13 27
10 2000 203413 JK Gemax Nadja Stanikic 9 12 8 29
11 2003 150901 JK Zemun Jovan Stojanovic 10 9 11 30
12 2001 193547 NK Palilula Relja Riznic 15 11 10 36
13 2003 193554 NK Palilula Luka Trivic 11 14 12 37
14 1999 163802 JK Reful Sofija Dobricki 13 13 14 40
15 2003 183980 JK Zemun Masa Erakovic 12 15 15 42
16 2000 167832 JK Metalac Milica Milovic 19 DNF 19 DNF 16 54
17 2004 198824 JK Gemax Nina Drakulic 19 DNC 19 DNC 19 DNC 57
17 2000 160418 JK Golubac Marija Milicevic 19 DNC 19 DNC 19 DNC 57

OPTIMIST

Plas Godiste Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 Bod
1 2003 1750 Australija Blake Wilson 1 1 1 3
2 2004 444 AJK Stefan Yuill 2 2 3 7
3 2002 8181 JK Gemax Ana Jovanovic 4 3 4 11
4 2002 111 JK Zemun Dusan Trbojevic 3 4 5 12
5 2006 747 AJK Relja Milovanovic 5 10 2 17
6 2004 1613 JK Reful Petra Buljovcic 9 5 7 21
7 2005 34 NK Palilula �Damjan Sijan 8 13 6 27
8 2005 13 JK Zemun Luka Erakovic 6 12 14 32
9 2005 224 AJK Aleksandra Vujosevic 14 9 9 32
10 2007 401 NK Palilula Nadja Vujosevic 7 14 12 33
11 2004 898 AJK Strahinja Simic 10 15 8 33
12 2005 414 NK Palilula Luka Vukasinovic 12 7 15 34
13 2004 1028 AJK Lenka Smiljanic 13 8 17 38
14 2003 7634 JK Zemun Mina Maras 16 11 11 38
15 2006 5750 JK Zemun Andrija Maras 11 16 16 43
16 2007 666 JK Gemax Ognjen Kerekes 21 20 10 51
17 2003 9 JK Golubac Snezana Miletic 17 19 20 56
18 2006 419 NK Palilula Viktor Batizic 43 DNF 6 13 62
19 2004 3 JK Zemun Lena Pleli 18 22 23 63
20 2005 144 AJK Luka Babic 24 21 22 67
21 2005 106 JK Zemun Milos Bebic 15 43 DNF 19 77
22 2005 5 JK Golubac Jovana Miletic 22 18 43 DNF 83
23 2006 2 JK Zemun Luka Pleli 43 DNF 23 18 84
24 2006 1284 JK Palic Mate Szalai 19 24 43 DNF 86
25 2007 448 AJK Danilo Bubnjevic 43 DNF 25 21 89
26 2007 4211 AJK Mina Zei 23 27 43 DNF 93
27 2006 446 AJK Filip Yuill 43 OCS 17 43 DNF 103
28 2006 514 NK Palilula Veljko Ljubojevic 20 43 DNF 43 DNF 106
29 2005 1 AJK Miroslava Mjagkih 43 DNF 43 DNF 24 110
30 2005 110 JK Metalac Nikola Pavic 43 DNF 26 43 DNF 112
31 2002 8 JK Metalac Sofija Milicevic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2005 55 JK Metalac Ema Milicevic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2002 bb JK Golubac Marija Miletic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2004 7 JK Golubac Magdolna Stepic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2008 4 JK Golubac Pavle Bogicevic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2005 6669 JK Gemax Luka Djunti 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2007 2841 JK Palic Sven Skenderovic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2007 415 NK Palilula Rsum Marinkovic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2005 11 JK Metalac Sara Poznic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2007 38 JK Zemun Andrej Bozoki 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2007 2 AJK Egor Kalenin 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129
31 2005 154 AJK Goran Stakic 43 DNC 43 DNC 43 DNC 129