Kup Golupca – Nacionalno Prvenstvo

Od 10. do 12. avgusta na Dunavu kod Golupca održana je tradicionalna regata Kup Golupca i Prvenstvo Srbije u organizaciji JK Golubac na kome je učestvovalo oko 80 takmičara. Prvog dana održane su 3 trke po jakom jugoistoku 6 do 10 m/s. Drugog dana 4 trke po jakom jugoistoku 6 do 9 m/s. Trećeg dana nije bilo uslova za jedrenje. Pobednici po klasama su: FIN: Srđan Volarević, LASER: Nikola Banjac, Radial: Petar Kovačević, LASER47: Kristina Boja, Optimist: Stefan Juil.

Finn 

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 1964 1 JK Zemun Srdjan Volarevic   1 (2) 1 1 1 2   6
2 1997 32 JK Gemax Luka Erac   (2) 1 2 2 2 1   8
3 1965 6 JK Zemun Vojislav Kovacev   3 3 3 (DNF) 3 3   15
4 1970   JK Zemun Nenad Radojkovic   (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC   25

Laser Radial 

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2001 206506 AJK DJERDAP Petar Kovacevic   (3) 1 1 1 1 2 3 9
2 1996 209408 JK Zemun Ksenija Joksimovic   1 2 2 4 3 1 (5) 13
3 2000 186846 AJK Aleksandar Jovanovic   2 3 (DNF) 2 2 5 4 18
4 2001 201670 AJK Aleksandar Todorovic   4 (6) 4 3 4 3 2 20
5 2001 201855 AJK Marko Petkovic   (5) 4 3 5 5 4 1 22
6 1998 183980 JK Zemun Miljana Zekovic   6 5 5 6 6 6 (7) 34
7 2003 15 JK Zemun Masa Erakovic   7 7 6 (DNC) DNC 7 8 46
8 2003 163870 Palic Danilo Besic   8 8 7 7 7 (10) 9 46
9 2000 4 JK Metalac Milica Milovic   (DNC) DNC DNC DNC DNC 9 6 59
10 1982 153496 JK Panonija 1975 Branko Pilic M (DNC) DNC DNC DNC DNC 8 DNC 63

Laser Standard

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2001 203013 JK Gemax Nikola Banjac   1 1 1 1 1 1 (OCS) 6
2 2000 210017 AJK Vuk Simic   2 2 3 3 2 3 (OCS) 15
3 1995 211269 JK Zemun Nikola Djordjevic   3 5 2 2 3 2 (OCS) 17
4 2001 206585 JK Zemun Matija Ondrik   (5) 4 5 4 4 5 1 23
5 1997 213370 JK Zemun Pavle Djordjevic   4 3 4 (DNC) 5 4 OCS 30
6 1969 212944 Palic Robert Kovac   6 6 (7) 5 6 6 2 31
7 1998 189439 AJK Milan Vandic   7 7 6 (DNC) DNC DNC DNF 50
8 1998 142674 JK Panonija 1975 Predrag Jovic M (DNC) 8 DNC DNC DNC DNC DNC 58
9 1959   JK Metalac Djordje Poznic   (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 60

Laser 4.7 

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2003 193525 JK Zemun Kristina Boja   (1) 1 1 1 1 1 1 6
2 2003 bb JK Zemun Dusan Trbojevic   2 2 3 (4) 3 2 2 14
3 2001 198838 JK Gemax Ada Lomic   4 3 2 (5) 4 5 3 21
4 2002 174488 AJK Ana Jovanovic   5 4 4 3 2 3 (DNS) 21
5 2001 173307 AJK Mateja Smiljanic   3 5 (5) 2 6 4 4 24
6 2002 198821 JK Panonija 1975 Ognjen Jovic M (7) 6 5 6 5 6 5 34
7 2006 198483 Palic Salai Mate   6 (7) 6 7 7 7 6 40
8 2002 160418 JK Metalac Sofija Milicevic   (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 60
8 2002   JK Golubac Snezana Miletic F (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 60

Optimist 

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2004 444 AJK Stefan Yuill M (DSQ) 1 1 1 1 3 1 8
2 2005 224 AJK Alaksandra Vujosevic F 2 3 2 (12) 7 1 5 19
3 2006 446 AJK Filip Yuill M 11 5 5 2 3 (12) 2 27
4 2004 898 AJK Strahinja Simic M 7 2 3 (16) 11 4 3 28
5 2007 401 AJK DJERDAP Nadja Vujosevic F 5 (13) 8 4 2 6 13 37
6 2006 747 AJK Relja Milovanovic M 12 4 4 (13) 9 2 9 39
7 2004 3939 Reful Petra Buljovcic F 6 11 7 3 4 14 (27) 44
8 2005 111 JK Zemun Luka Erakovic M 8 9 10 8 5 9 (23) 48
9 2004 110 AJK Lenka Smiljanic F 4 (17) 9 5 18 5 11 50
10 2006 8181 Palilula Viktor Batizic M 17 6 6 9 (21) 17 7 61
11 2007 777 JK Zemun Andrej Bozoki M 3 8 (22) 14 17 15 12 67
12 2006 1811 Palic Kovac Roland M (19) 14 14 7 19 8 6 67
13 2006 336 JK Zemun Andrija Maras M 14 (20) 16 15 14 7 4 68
14 2003 13 JK Zemun Mina Maras F 13 10 17 (21) 6 11 16 72
15 2007 102 Palic Zakic Nenad M 9 15 19 (28) 23 10 8 81
16 2006 1171 Palilula Veljko Ljubojevic M (26) 7 12 17 13 24 17 89
17 2007 381 Vojvodina Luka Sretenovic M 15 19 15 6 (OCS) 18 22 93
18 2005 419 Palilula Luka Vukasinovic M 21 12 20 10 16 (23) 21 97
19 2007 2841 Palic Sven Skenderovic M 10 16 13 22 (25) 22 19 101
20 2007 666 Palilula Ognjen Kerekes M 25 21 11 11 (OCS) 19 18 104
21 2004 3 JK Zemun Lena Pleli F 22 18 18 20 8 20 (25) 105
22 2006 8209 Vojvodina Aleksa Sretanovic M 20 24 (DNS) 26 12 13 14 107
23 2005 201 AJK DJERDAP Miroslava Mjaghih F 16 (26) 25 25 28 16 10 117
24 2007 7 AJK Mina Zei F 23 22 21 (24) 15 21 24 123
25 2005 98 JK Zemun Angelina Sarcevic F 27 27 23 18 20 (28) 15 128
26 2009 134 Palic Molnar Bertalan M (30) 29 24 23 27 27 29 156
27 2007 415 Palilula Rsum Marinkovic M 29 23 26 (DNF) 30 25 OCS 177
28 2004 4 JK Golubac Vukasin Pernjakovic M 18 (DNF) DNC 27 24 30 DNC 190
29 2006 7 JK Golubac Nevena Peric F (DNF) 30 DNF DNC 26 29 28 204
30 2005 5 JK Golubac Jovana Miletic F 24 25 (DNF) 19 DNC DNC DNC 208
31 2006 209 Palilula Pavle Dabic M (DNC) DNC DNC DNC 29 26 26 219
32 2004 8 JK Golubac Magdolna Stepic F 34 (DNC) DNC DNC 31 31 DNC 234
33 2007 1285 Palic Benedek Marton M 33 28 (DNC) DNC DNC DNC DNC 248
34 2009 13 JK Zemun Vlada Verbalov F 35 32 (DNF) DNF DNC DNC DNC 254
35 2005   JK Metalac Nikola Pavic M 28 (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC 262
36 2005 11 JK Metalac Emilija Milicevic F 31 (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC 265
37 2009 5750 JK Zemun Vanja Maras F (DNF) 31 DNF DNF DNF DNF DNF 266
38 2005 154 AJK DJERDAP Goran Stakic M 32 (DNS) DNC DNC DNC DNC DNC 266
39 2007 144 AJK DJERDAP Egor Kalinin M 36 (DNS) DNC DNC DNC DNC DNC 270
40 2008 9 JK Golubac Lara Jovanovic F (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 282
40 2008 38 JK Golubac Dragana Peric F (DNF) DNC DNF DNC DNC DNC DNC 282
40 2008   JK Golubac Katarina Peric F (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 282
40 2006   JK Golubac Petar Urosevic M (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 282
40 2008 7634 JK Zemun Ana Verbalov F (DNF) DNF DNF DNF DNF DNF DNF 282
40 2007 6669 Palilula Gala Vukovic F (DNF) DNF DNF DNC DNC DNC DNC 282
40 2007 1028 AJK Klara Osorio F (DNC) DNC DNC DNF DNF DNF DNF 282

Nagrade

Category Rank Competitor
Finn 1 1964 – Fin 1 Srdjan Volarevic
Finn 2 1997 – Fin 32 Luka Erac
Finn 3 1965 – Fin 6 Vojislav Kovacev
Laser Standard 1 2001 – Laser 203013 Nikola Banjac
Laser Standard 2 2000 – Laser 210017 Vuk Simic
Laser Standard 3 1995 – Laser 211269 Nikola Djordjevic
Laser Radial 1 2001 – L Radial 206506 Petar Kovacevic
Laser Radial 2 1996 – L Radial 209408 Ksenija Joksimovic
Laser Radial 3 2000 – L Radial 186846 Aleksandar Jovanovic
Laser 4.7 1 2003 – Laser 4.7 193525 Kristina Boja
Laser 4.7 2 2003 – Laser 4.7 bb Dusan Trbojevic
Laser 4.7 3 2001 – Laser 4.7 198838 Ada Lomic
Optimist devojice do 12g 1 2007 – Optimist 401 Nadja Vujosevic
Optimist devojice do 12g 2 2007 – Optimist 7 Mina Zei
Optimist devojice do 12g 3 2006 – Optimist 7 Nevena Peric
Optimist decaci do 12g 1 2006 – Optimist 446 Filip Yuill
Optimist decaci do 12g 2 2006 – Optimist 747 Relja Milovanovic
Optimist decaci do 12g 3 2006 – Optimist 8181 Viktor Batizic
Optimist devojcice 1 2005 – Optimist 224 Alaksandra Vujosevic
Optimist devojcice 2 2007 – Optimist 401 Nadja Vujosevic
Optimist devojcice 3 2004 – Optimist 3939 Petra Buljovcic
Optimist generalni plasman 1 2004 – Optimist 444 Stefan Yuill
Optimist generalni plasman 2 2005 – Optimist 224 Alaksandra Vujosevic
Optimist generalni plasman 3 2006 – Optimist 446 Filip Yuill
New Optimist generalni plasman 1 2004 – Optimist 444 Stefan Yuill
New Optimist generalni plasman 2 2006 – Optimist 446 Filip Yuill
New Optimist generalni plasman 3 2004 – Optimist 898 Strahinja Simic