Otvoreno Prvenstvo Vojvodine

JK Palić je od 23. do 24. juna na Palićkom jezeru uspešno organizovao ovogodišnje prvenstvo Vojvodine na kome je učestvovalo preko 40 takmičara  u  klasama Optimist, Laser 4.7,  Laser Radial i Laser Standard. Prvog dana po sunčanom vemenu i jakom severozapadu (6-7 m/s) održane su 4 trke, a drugog dana po promenljivom severozapadu vetru 4 m/s održane su 3 trke, što čini ovo prvenstvo veoma uspešnim i kvalitetnim. Prvaci su Andrija Maraš u Optimistu, Vuk Simić u Laseru, Petar Kovačević u Radialu i Kristina Boja u Laser 4.7.

Klasa Laser Standard

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2000 210017 Beograd Vuk Simic M (1) 1 1 1 1     4
2 1981 70 Panonija Nenad Basaraba M 2 (5 DSQ) 3 2 2     9
3 1969 212944 Palic Robert Kovac M (4) 2 2 3 3     10
4 1997   Reful Ivan Kis M 3 (5 DSQ) 4 4 5 DNC     16

Klasa Laser Radial

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2001 206506 DJERDAP Petar Kovacevic M 2 2 1 1 1 1 (3) 8
2 2001 201855 Beograd Marko Petkovic M 1 1 (3) 2 2 2 1 9
3 2001 201670 Beograd Aleksandar Todorovic M 4 3 2 (5) 3 3 2 17
4 2003 163870 Palic Danilo Besic M 3 4 (5) 3 5 4 4 23
5 1998 153496 Panonija Tanja Milovanovic F (8 DNC) 5 4 4 6 5 5 29
6 1998 177989 Reful Stela Buljovcic F (8 DNC) 8 DNC 8 DNC 8 DNC 4 8 DNC 8 DNC 44
7 1982 161113 Panonija Branko Pilic M (8 DNC) 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 8 DNC 48

Klasa Laser 4.7

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2003 193525 JK Zemun Kristina Boja F 1 1 1 1 (2) 2 1 7
2 2003 bb JK Zemun Dusan Trbojevic M (3) 3 2 2 1 1 2 11
3 2002 174488 Beograd Ana Jovanovic F 2 2 (3) 3 3 3 3 16
4 2003 151161 JK Zemun Masa Erakovic M 4 4 4 (5) 4 4 4 24
5 2001 198839 Vojvodina Dmitrije Dobrovskij M (5) 5 5 4 5 5 5 29
6 2002 198821 Panonija Ognjen Jovic M 8 7 (9 DSQ) 6 6 6 6 39
7 2006 198483 Palic Salai Mate M 7 6 6 (8) 7 7 7 40
8 2006 25 Palic Kresovic Relja M 6 (8) 7 7 8 8 8 44

Klasa Optimist

Rank Rodjen SailNo Club Kormilar Pol R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2006 336 JK Zemun Andrija Maras M (6) 6 1 2 4 4 2 19
2 2005 111 JK Zemun Luka Erakovic M 2 5 (10) 1 9 1 4 22
3 2007 381 Vojvodina Luka Sretenovic M 7 2 4 3 6 2 (8) 24
4 2006 26 Vojvodina Nadja Mihajlov F (13) 4 6 8 3 3 1 25
5 2004 3939 Reful Petra Buljovcic F 1 3 5 4 (10) 10 3 26
6 2003 13 JK Zemun Mina Maras F 3 1 3 5 (13) 7 10 29
7 2007 102 Palic Zakic Nenad M (12) 7 8 6 1 8 7 37
8 2006 48 Vojvodina Aleksa Sretenovic M 10 10 2 9 2 (11) 5 38
9 2007 7 Beograd Mina Zei F 4 8 11 (12) 12 7 6 48
10 2007 2841 Palic Sven Skenderovic M 5 9 12 7 8 12 (13) 53
11 2007 1284 Palic Kis Botond M (19) 16 14 11 5 5 9 60
12 2006 1811 Palic Kovac Roland M 11 12 7 10 11 (13) 11 62
13 2005 129 Vojvodina Minja Mihajlov F 14 14 (15) 14 7 9 12 70
14 2005 88 Palic Dario Besic M 8 11 13 13 15 14 (17) 74
15 2005 201 DJERDAP Miroslava Mjagkhih F 9 13 9 15 (16) 15 16 77
16 2007 1028 Beograd Klara Osorio F 16 17 16 (22 DNC) 14 17 15 95
17 2009 134 Palic Molnar Bertalan M 15 15 17 17 (19) 19 18 101
18 2007 1285 Palic Marton Benedek M 18 (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 18 16 14 110
19 2007 1 DJERDAP Jegor Kalinin M 17 18 18 16 (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 113
20 2007 88 Vojvodina Maro Ivanovic M (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 18 17 18 19 116
21 2004 531 Palic Marton Mate M (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 132