Prvomajska regata – Prvenstvo Srbije

Više od 90 takmičara iz Mađarske, Austrije i Srbije učestvovalo je na tradicionalnoj prvomajskoj regati na Paliću, koja je ujedo i prva regata u seriji regata za prvenstvo Srbije. Najbrojniji su bili takmičari klase optimist kojih je bilo preko 40. Pvog dana održane su tri trke po laganom severozapadu 4m/s. Drugog dana ordžane su tri trke po promenljivom severoistoku 3m/s. Trećeg dana održana je jedna trka po srednjem istoku 4-5m/s.

Postignuti rezultati:
KLASA OPTIMIST
Dušan Trbojević – II mesto u generalnom plasmanu
KLASA LASER RADIAL
Ksenija Joksimović – II mesto

KLASA FINN
Srđan Volarević – I mesto

Slike sa regate možete pogledati ovde.

 

Fin Class

Plas Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 1964 1 JK Zemun Srdjan Volarevic 1 3 1 1 1 1 (12 RET) 8
2 1972 8 alba regia Meszaros Zsolt 3 1 3 2 2 3 (4) 14
3 1972 11 JK Palic Tihomir Zakic 2 2 2 (4) 4 4 1 15
4 1972 71 Sava Milan Djordjevic (10) 5 5 3 5 5 2 25
5 2001 11 Gemax Luka Erac 6 7 8 5 (9) 2 5 33
6 1944 320 KYCK Worthersee Gal Csoba (8) 6 4 6 3 8 6 33
7 1972 811 mmvsc David Corba 5 4 6 7 6 (12 DNC) 12 DNC 40
8 1972 18 AERS Balo Zoltan 4 8 7 9 (12 DNC) 12 DNC 3 43
9 1970 1916 JK Palic Atila Dubicanac 7 (10) 10 10 8 6 7 48
10 1968 6 JK Zemun Vojislav Kovacev (9) 9 9 8 7 7 8 48
11 1970 bb Gemax Nenad Radojkovic 11 11 11 11 10 (12 DNC) 12 DNC 66

Laser Class

Plas Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 1988 189 AJK Ivan Knezevic 1 3 2 (4) 1 1 1 9
2 1972 181377 Sava Dejan Vasilijevic (3) 1 1 1 2 2 2 9
3 1997 186846 AJK Aleksandar Petkovic 2 2 3 (7) 6 5 3 21
4 1995 210814 JK Zemun Pavle Djordjevic 4 5 (6) 3 3 6 4 25
5 1998 183980 JK Zemun Lazar Ozregovic (6) 6 5 6 5 4 6 32
6 1995 203708 JK Zemun Nikola Djordjevic (10 DNC) 10 DNC 10 DNC 2 4 3 5 34
7 1972 4 mmvsc Lovei Tomas 8 4 4 5 8 (10 DNC) 10 DNC 39
8 1972 6 mmvsc Heler Erih 5 8 7 8 7 (10 DNC) 10 DNC 45
9 1972 01 mmvsc Danilo Miklos 7 7 (10 DNC) 9 9 10 DNC 10 DNC 52

Laser 4.7 Class

Plas Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 1998 153496 AJK Ivona Kosor (2) 2 1 1 1 1 1 7
2 2000 198821 Gemax Nadja Stanikic 1 3 (8) 8 4 4 2 22
3 2003 193525 JK Palic Kristina Boja (8) 5 4 3 5 2 3 22
4 2000 173307 AJK Aleksandar Jovanovic (7) 6 3 2 2 7 5 25
5 2000 11 JK Zemun Jovan Stojanovic 3 (11) 7 4 6 3 11 34
6 2001 175616 AJK Petar Kovacevic (12) 1 2 11 11 9 6 40
7 2002 173387 AJK Ognje Banjac 6 7 6 6 (18) 14 4 43
8 2001 1744881 AJK Aleksandar Todorovic 5 8 9 (10) 9 6 8 45
9 2001 174488 AJK Marko Petkovic (15) 4 11 7 8 5 14 49
10 2001 198838 Gemax Ada Lomic 4 10 10 9 (13) 10 7 50
11 2002 203011 JK Metalac Luka Raki 9 12 13 5 3 16 (19 DNC) 58
12 2001 180639 AJK Mateja Smiljanic 10 (13) 12 13 10 8 10 63
13 2001 193574 Palilula Relja Riznic 13 (16) 5 12 7 12 15 64
14 2000 198839 JK Vojvodina Uros Djerman 14 9 (15) 14 15 11 13 76
15 2000 167831 JK Metalac Milica Milovic 11 15 14 (19 DNF) 12 15 12 79
16 2003 151161 JK Zemun Masa Eraokvic 16 14 16 (19 DNF) 14 13 16 89
17 2003 193554 Palilula Luka Trivic 17 17 17 (19 DNF) 16 17 9 93
18 2001 311 JK Vojvodina Stanislav Ceman 18 18 18 (19 DNF) 17 18 17 106

Laser Radial Class

Plas Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 1996 209408 JK Zemun Ksenija Joksimovic 1 1 1 1 (3) 1 2 7
2 1993 193554 Palilula Jana Bratusa 2 2 (3) 3 2 2 1 12
3 1991 206506 AJK Maja Knezevic (6) 4 4 6 1 5 4 24
4 2000 201670 AJK Vuk Simic 4 5 2 4 6 3 (14 DNF) 24
5 1994 198933 AJK Neven Nikolic 3 3 (8) 5 4 4 5 24
6 2001 207379 Gemax Nikola Banjac 5 (6) 6 2 5 6 6 30
7 1998 183980 JK Zemun Miljana Zekovic 8 8 5 (12) 9 10 8 48
8 2001 189438 AJK Aleksa Dragovic 9 10 7 10 (12) 9 9 54
9 2001 15 JK Zemun Matija Ondrik 10 7 9 11 11 7 (12) 55
10 1999 177989 JK Reful Sofija Dobricki 7 9 (14 DNC) 8 8 14 DNF 11 57
11 1998 198839 JK Reful Stela Buljovcic (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 9 7 14 DNF 3 61
12 2003 174488 AJK Una Dragovic (14 DNF) 14 DNC 14 DNC 7 10 8 10 63
13 1999 180638 Gemax Zorica Miloevic (14 DNF) 14 DNF 14 DNC 13 13 11 7 72

Optimist Class

Plas Rodjen Jedro Klub Kormilar R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Nett
1 2004 444 AJK Stefan Yuill 2 3 (4) 1 1 3 1 11
2 2002 10 JK Zemun Dusan Trbojevic 1 2 1 (6) 4 1 3 12
3 2004 898 AJK Strahinja Simic 5 1 5 (7) 2 2 6 21
4 2002 8181 Gemax Ana Jovanovic (8) 6 2 2 7 6 5 28
5 2006 747 AJK Relja Milovanovic 6 4 7 4 5 (9) 4 30
6 2006 446 AJK Filip Yuili 3 (11) 8 3 6 11 2 33
7 2005 224 AJK Aleksandra Vujosevic 4 7 3 14 3 8 (15) 39
8 2004 503 JK Reful Petra Buljovcic (10) 5 6 8 10 4 8 41
9 2006 419 Palilula Viktor Batizic 9 13 9 5 12 (14) 12 60
10 2005 7634 JK Zemun Luka Erakovic 7 9 (18) 9 16 5 17 63
11 2004 13 JK Zemun Lena Pleli (21) 12 11 13 8 10 10 64
12 2006 48 JK Vojvodina Aleksa Sretanovic 11 8 10 (23) 11 21 9 70
13 2003 2 JK Zemun Mina Maras 14 14 13 16 9 12 (19) 78
14 2007 401 Palilula Nadja Vujosevic (24) 10 22 12 20 13 7 84
15 2007 666 Gemax Ognjen Kerekes 16 18 12 (21) 13 18 11 88
16 2004 1028 AJK Lenka Smiljanic (19) 19 17 19 14 7 13 89
17 2005 414 Palilula Luka Vukasinovic 13 17 15 20 18 19 (21) 102
18 2004 1171 Palilula Veljko Ljubojevic 18 (24) 16 18 23 17 14 106
19 2007 4211 AJK Mina Zei 12 21 24 10 (25) 23 20 110
20 2006 5750 JK Zemun Andrija Maras 23 22 (45 DSQ) 11 17 16 22 111
21 2007 38 JK Zemun Andrej Bozoki 20 23 14 17 (26) 25 24 123
22 2007 381 JK Vojvodina Luka Sretanovic (45 DSQ) 16 19 28 15 22 23 123
23 2005 98 JK Zemun Angelina Saracevic 15 25 20 (29) 24 15 25 124
24 2005 34 Palilula Damjan Sijan 17 20 21 22 (31) 24 26 130
25 2005 13 JK Zemun Milos Bebic 25 26 25 15 21 20 (30) 132
26 2003 153 AJK Nikola Kovacevic 22 30 26 24 19 26 (35) 147
27 2005 026 JK Metalac Njola Panic 26 15 (45 DNF) 31 27 33 28 160
28 2004 425 Palilula Medn Arsovic 30 27 23 30 (41) 27 37 174
29 2006 1285 JK Palic Mate Salai 34 34 30 27 22 29 (40) 176
30 2006 129 JK Vojvodina Nadja Miajlov 28 29 (45 DNF) 26 32 45 DNF 18 178
31 2006 60 JK Zemun Luka Pleli 27 31 28 (39) 37 34 27 184
32 2004 107 Gemax Tara Popovic 32 33 27 (36) 34 35 34 195
33 2005 110 JK Metalac Ena Milicevic 29 35 (45 DNF) 35 30 38 29 196
34 2008 1284 JK Palic Akos Baze 35 (37) 31 37 28 31 36 198
35 2007 415 Palilula Rusum Marinkovic 33 38 29 (45 DNF) 29 30 42 201
36 2002 14249 JK Metalac Soija Milicevic 31 28 (45 DNF) 32 38 28 45 DNC 202
37 2005 18 JK Vojvodina Minja Miajlov 36 (45 DNF) 45 DNF 25 39 45 DNF 16 206
38 2006 416 Palilula Pavle Dabic 37 32 (45 DNF) 34 42 36 39 220
39 2005 11 JK Metalac Sara Poznic (45 DNC) 45 DNC 45 DNC 33 36 32 31 222
40 2007 1 Gemax Danilo Nadoveza (45 DNF) 36 45 DNF 38 35 37 33 224
41 2008 6669 Gemax Marko Adjanski (45 DNC) 45 DNC 45 DNC 45 DNF 33 45 DNF 32 245
42 2006 180 Palilula Lkua Lucic (45 DNC) 45 DNC 45 DNC 45 DNF 40 45 DNF 38 258
43 2008 21 JK Vojvodina Dario Lolic (45 DNC) 45 DNC 45 DNC 45 DNF 43 45 DNF 41 264
44 2007 154 AJK Vanja Milovanovic (45 DNC) 45 DNC 45 DNC 45 DNC 45 DNC 45 DNC 45 DNC 270