SEEOOC 2017

Od 5. do 7. maja na Palićkom jezeru održana je tradicionalna internacionalna regata Kup jugoistočne evrope za klasu Optimist koja je okupila oko 70 takmičara iz vise zemalje (Bugarska, Slovenija, Crna Gora, Slovačka, Mađarska, Sbija). Regatu koja se boduje za prvenstvo Srbije organizuje JSS, NK Palilula, JK Palić uz pokroviteljstvo Ministarstva sporta i omladine Srbije.

Postignuti rezultati:
Dušan Trbojević – III mesto u generalnom plasmanu

 Slike sa regate možete pogledati ovde.

 

 
Rank Nat SailNo Name Sex Age Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 Nett
1 SRB SRB444 Stefan Yuill M 2004 AJK (7) 2 DPI1 1 1 2 1 7
2 BUL BUL7171 Radoslav Gavrailov M 2002 Port Varna 1 (66 DSQ) 3 3 3 4 14
3 SRB SRB10 Dusan Trbojevic M 2002 JKZemun 4 3 DPI1 (6) 5 1 2 15
4 SVK SVK18 Ondrej Szitas M 2004 YCTatran (12) 4 4 7 6 DPI1 7 28
5 SRB SRB8181 Ana Jovanovic F 2002 JKGemax 6 10 DPI2 2 (11) 8 5 31
6 SVK SVK17 Alex Zdenek Malina M 2002 YCSlovan 2 13 5 2 11 (14) 33
7 SRB SRB898 Strahinja Simic M 2004 AJK 11 (23 DPI2) 12 4 10 3 40
8 SLO SLO666 Jakob Musa Olivieri M 2004 JKOlimpic 3 11 (66 OCS) 15 4 8 41
9 SRB SRB224 Aleksandra Vujosevic F 2005 AJK 8 (14) 13 6 7 11 45
10 SVK SVK541 Oliver Brestovsky M 2008 YCLimar 18 3 7 12 (23 DPI1) 9 49
11 HUN HUN515 Zeteny Balazs M 2005 BSFK (20) 7 DPI2 15 8 16 6 52
12 SRB SRB503 Petra Buljovcic F 2004 JKReful 9 9 17 (22) 7 DPI1 10 52
13 SRB SRB747 Relja Milovanovic M 2006 AJK 10 7 16 13 9 (20) 55
14 SVK SMR12 Sara Hruskova F 2004 YCTatran (27) 16 18 10 13 16 73
15 SRB SRB 13 CRNO Lena Pleli F 2004 JKZemun 15 (24 DPI2) 8 20 14 17 74
16 SRB SRB446 Filip Yuill M 2006 AJK 5 24 10 16 (66 DSQ) 21 76
17 HUN HUN512 Mate Peter Csak M 2003 BSFK (25) 12 DPI2 14 14 23 13 76
18 SLO SLO678 Jernej Flandja M 2005 JKOlimpic 14 6 20 (28) 26 12 78
19 SRB SRB1028 Lenka Smiljanic F 2004 AJK (34) 28 9 9 21 15 82
20 SRB 2 crveno Mina Maras M 2003 JKZemun 19 15 (33) 30 12 23 99
21 SVK SVK500 Alexander Miskov M 2002 YCLimar 21 27 (35) 18 16 DPI1 19 101
22 SVK SVK700 Barbora Kocanova F 2004 YCLimar 17 12 26 17 33 DPI1 (66 DNC) 105
23 SVK SVK654 Leo Slosiar M 2005 YCLimar 22 (39) 27 19 18 DPI1 27 113
24 SRB SRB419 Viktor Batizic M 2006 NCPalilula 13 22 DPI2 23 26 (38) 30 114
25 HUN HUN172 Pal Berendi M 2003 BSFK (30) 25 DPI2 19 25 24 24 117
26 SRB SRB1613 Andrija Maras M 2006 JKZemun 16 (66 DSQ) 21 36 27 18 118
27 SVK POL1863 Matej Stefaniciak M 2004 YCOrava 24 17 (39) 29 19 DPI1 31 120
28 SVK SVK1000 Oliver Krivosudsky M 2005 YCSlovan (45) 19 11 33 29 29 121
29 SVK SVK13142 Viktor Mika M 2006 YCLimar 26 (31) 24 23 31 DPI1 22 126
30 HUN HUN518 Fabian Kiszely M 2004 BSFK 31 28 DPI2 22 27 20 (34) 128
31 SRB SRB414 Luka Vukasinovic M 2005 NCPalilula 23 18 34 (44) 35 32 142
32 SRB SRB 7634 Luka Erakovic M 2005 JKZemun 32 36 DPI2 (38) 31 19 26 144
33 SRB SRB666 Ognjen Kerekes M 2007 JKGemax (50) 25 32 24 41 DPI1 37 159
34 SVK SVK12905 Valeria Kocanova F 2007 YCLimar 41 30 25 21 49 (66 DNC) 166
35 SVK CZE782 Peter Dominik Lacko M 2005 YCTatran 28 38 30 (49) 34 DPI1 36 166
36 SVK SVK275 Dominik Vyoral M 2003 YCLimar 33 33 (46) 40 35 DPI1 28 169
37 SRB SRB401 Nadja Vujosevic F 2007 NCPalilula 36 37 DPI2 (40) 34 25 40 172
38 SVK SVK676 Sona Bencekova M 2002 YCOrava 38 36 44 (46) 32 DPI1 25 175
39 SRB SRB38 Andrej Bozoki M 2007 JKZemun 39 29 28 39 (48) 41 176
40 MNE MNE84 Romina Rackovic F 2006 JKLahor (43) 32 42 43 28 35 180
41 SRB SRB381 Luka Sretenovic M 2007 JKVojvodina 35 37 29 42 39 (44) 182
42 SRB SRB1171 Veljko Ljubojevic M 2006 NCPalilula 37 42 31 37 (50) 39 186
43 SVK SVK13 Karolina S.Simonova F 2004 YCSlovan 48 44 43 (54) 37 33 205
44 SRB SRB153 Nikola Kovacevic M 2004 AJK 42 46 41 35 42 (48) 206
45 SVK POL1553 Sofia Valentinyova F 2007 YCOrava (66 DNC) 45 45 32 53 38 213
46 SRB SRB60 Luka Pleli M 2006 JKZemun 40 43 (49) 47 43 43 216
47 SRB SRB4211 Mina Zei F 2007 AJK 47 (50) 48 41 41 47 224
48 SRB SRB98 Angelina Saracevic F 2005 JKZemun 46 41 50 (51) 46 42 225
49 SRB SRB7234 Roland Kovac M 2006 JKPalic (66 DNC) 51 37 38 36 66 DNC 228
50 MNE MNE70 Daniel Waldegg M 2005 JKLahor 49 40 52 (53) 47 46 234
51 SRB HUN2841 Bazo Akos M 2008 JKPalic 53 48 (54) 48 44 50 243
52 SRB 48 Uros Vujkovic M 2005 JKVojvodina 29 47 36 (66 DNC) 66 DNC 66 DNC 244
53 MNE MNE81 Nina Strahinj F 2008 JKLahor 44 49 51 50 (55) 52 246
54 SRB HUN1285 Salai Mate M 2006 JKPalic 55 (66 DNC) 47 55 46 DPI1 45 248
55 SVK CZE769 Marek Melis M 2008 YCTatran 51 (53) 53 45 52 51 252
56 SRB SRB415 Rsum Marinkovic M 2007 NCPalilula (56) 56 DPI2 56 52 51 54 269
57 SVK SMR26 Silvester Hruska M 2006 YCTatran 52 52 57 (59) 56 53 270
58 SRB SRB1 Danilo Nadoveza M 2007 JKGemax 54 55 (66 DNC) 57 66 DNC 55 287
59 SVK SVK517 Tamara Brestovska F 2010 YCLimar (66 DNC) 66 DNC 66 DNC 58 54 49 293
60 SVK SVK12921 Michal Cedzo M 2002 YCLimar (66 DNC) 66 DNC 55 56 66 DNC 56 299
61 SRB 1284 Kiti Kovac M 2008 JKPalic (66 DNC) 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 330
61 SRB SRB154 Vanja Milovanovic M 2006 AJK (66 DNC) 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 330
61 SRB SRB21 Dario Lolic M 2008 JKVojvodina (66 DNC) 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 330
61 SRB SRB104 Mina Ivanovic F 2004 JKGemax (66 DNC) 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 330
61 SRB SRB26 Aleksa Sretenovic M 2006 JKVojvodina (66 DNC) 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 66 DNC 330