SEEOOC 2019

Od 3. do 5. maja na Palićkom jezeru održana je tradicionalna internacionalna regata Kup jugoistočne evrope za klasu Optimist koja je okupila oko 100 takmičara iz vise zemalja (Hrvatska, Grčka, Slovenija, Crna Gora, Slovačka, Mađarska, Srbija). Regatu koja se boduje za prvenstvo Srbije organizuje JSS i JK Paliž uz pokroviteljstvo Ministarstva sporta i omladine Srbije. Prvog dana duvao je jak zapadnjak 6-9 m/s i održane su 4 trke. Drugog i trećeg dana nije bilo uslova za jedrenje.

RankSailNoNameAgeSexClub R1 R2 R3 R4TotalNett
1SRB444Stefan Yuill2004MBEOGRAD(1)11143
2SVK18Ondrej Szitas2004MYC Tatran(5)322127
3SLO666Jakob Musa Olivieri2004MJK Olimpic(6)233148
4SVK27Matej Stefaniciak2004MYC Limar35(10)42212
5SVK541Oliver Brestovsky2008MYC Limar26(29)74415
6SRB898Strahinja Simic2004MBEOGRAD448(20)3616
7SRB747Relja Milovanovic2006MBEOGRAD9(17)784124
8GRE2396Theofilou Dimitris2006MRafina Nautical Club Alkyon7812(94 UFD)12127
9GRE2374Kitsaras Mixalis2006MRafina Nautical Club Alkyon(21)121355130
10SRB401Nadja Vujosevic2007FDjerdap10(18)9124931
11bbFilip Yuill2006MBEOGRAD810(27)176235
12SVK700Barbora Kocanova2004FYC Limar2574(94 UFD)13036
13SVK654Leo Slosiar2005MYC Limar1120(25)116742
14GRE2379Tzatzamakis Stratis2006MRafina Nautical Club Alkyon13266(94 UFD)13945
15SVK1000Oliver Krivosudsky2005MYC Slovan34(94 UFD)51014349
16SRB224Aleksandra Vujosevic2005FBEOGRAD1814(28)187850
17SRB111Luka Erakovic2005MJK ZEMUN123111(94 UFD)14854
19SRB102Nenad Zakic2007MJK PALIC(23)1620197855
18SRB777Andrej Bozoki2007MJK ZEMUN(24)2316167955
21SRB8181Viktor Batizic2006MNCP(32)1919229260
20HUN508Annamaria Pocze2008FBSFVK14(29)18288960
22SRB666Ognjen Kerekes2007MNCP26(37)221510063
23SRB333Luka Sretenovic2007MJK PALIC(31)2124219766
24SRB1312Andrija Maras2006MJK ZEMUN1713(94 DSQ)4016470
25GRE2375Skoplakis Panagiotis2007MRafina Nautical Club Alkyon(46)41171311771
26SVK2207Michal Rolik2008MTJ SLAVIA Dolny Kubin2225(94 DNF)2616773
27SVK38Sofia Valentinyova2007FYC Limar391523(94 DSQ)17177
28MNE70Romina Rackovic2006FJK Lahor1936(40)2311878
29HUN502Gergo Czibor2008MBSFVK38(45)311412883
30GRE2378Pelekis Marios2006MRafina Nautical Club Alkyon(94 DSQ)6015917884
31HUN1811Roland Kovac2006MJK PALIC(35)30322512287
32SVK13142Viktor Mika2006MYC Limar(43)24353113390
33MNE84Andrej Drakulovic2007MJK Lahor2832(45)3213792
34SLO669Lara Bozic2007FJK Olimpic(45)44213314398
35SRB981Nina Strahinja2008FJK Lahor30(46)264214498
36SVK533Ladislav Stolarik2006MYC Dynamo Energia(67)22364116699
37HUN515Gabor Borbiro2008MBSFVK363530(47)148101
38SVK111Alex Brestovsky2008MYC Limar4134(94 DNF)27196102
40SRB896Aleksa Sretenovic2006MJK PALIC3338(48)35154106
39ITA7810Tamara Jepuranovic2005FNCP(53)393730159106
41SVK331Sara Hruskova2004FYC Slovan(16)994 DNE6125109
42GRE239Pigis Konstantinos2008MRafina Nautical Club Alkyon(52)433434163111
43SVK905Valeria Kocanova2007FYC Limar15(94 UFD)1494 UFD217123
44SRB144Miroslava Myagkikh2005FDjerdap(50)424438174124
46SRB415Rsum Marinkovic2007MNCP(59)513843191132
45SVK59Jakub Prisylka2005MYC Tatran2711(94 DNF)94 DNF226132
47SRB1171Veljko Ljubojevic2006MNCP(55)483945187132
48SRB1111Gala Vukovic2007FNCP(60)554137193133
49SVK517Tamara Brestovska2010FYC Limar(56)524739194138
50SRB901Sven Skenderovic2007MJK PALIC47(57)4348195138
51GRE2377Rapti Lydia2009FRafina Nautical Club Alkyon48(94 UFD)4646234140
52SRB414Luka Vukasinovic2005MNCP2027(94 DNF)94 DNS235141
53SRB12Bertalan Molnar2009MJK PALIC51(59)4249201142
54ROU1955Clara Osorio2007FBEOGRAD5747(94 DNF)44242148
55SVK919Kristina Kanukova2009FYacht & Golf club2928(94 DNF)94 DNF245151
56HUN512Emese Negro2006FBSFVK42(94 DNF)94 DNF24254160
57HUN513Boglarka Katai2007FBSFVK(94 DSQ)94 DNF3336257163
58SRB421Angelina Saracevic2005FJK ZEMUN3733(94 OCS)94 DNF258164
59HUN504Dorka Solymos2006FBSFVK4040(94 DNF)94 DNS268174
60SVK83Nina Prokopcova2005FYC Tatran64(94 DNF)94 DNS29281187
61SVK275Livia Holesova2009FYacht & Golf club4453(94 DNF)94 DNF285191
62SRB7Mina Zei2007FBEOGRAD(94 DNF)5894 DNF50296202
63MNE81Vanja Strahinja2010MJK Lahor5850(94 DNF)94 DNS296202
64SRB209Pavle Dabic2006MNCP6154(94 UFD)94 DNF303209
65SRB448Naum Jokic2006MJK Gemax6361(94 DNF)94 DNS312218
67SRB26Nadja Mihajlov2006FJK Vojvodina49(94 UFD)94 DNF94 DNS331237
66SRB88Luka Milovan2008MJK Vojvodina(94 DNF)4994 DNF94 DNF331237
68HUN1285Benedek Marton2007MJK PALIC54(94 DNF)94 DNS94 DNS336242
69SVK500Barbora Bartanusova2004MYC Limar(94 UFD)5694 DNF94 DNF338244
70SRB110Isidora Kovacevic2008FDjerdap(94 DNF)6294 DNF94 DNS344250
71GRE2376Peleki Dimitra2008FRafina Nautical Club Alkyon62(94 DNF)94 DNS94 DNS344250
72SRB381Minja Mihajlov2005FJK Vojvodina65(94 DNF)94 DNS94 DNS347253
73SRB4Marko Ivanovic2007MJK Vojvodina66(94 UFD)94 DNF94 DNS348254
74SVK580Terezka Bartanusova2007FYC Limar68(94 DNF)94 DNS94 DNS350256
75SRB98Vanja Maras2009MJK ZEMUN(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB7634Ana Vrebalov2008FJK ZEMUN(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SVK82Adela Prokopcova2009FYC Tatran(94 DNS)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SLO531Tamas Arnold2009MJK PALIC(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SCG106Nadezda Ondrik2007FJK ZEMUN(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB13 REDVlada Vrebalov2009MJK ZEMUN(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SVK11Vanda Brachtlova2011FYC Slovan(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB549Goran Stakic2005MDjerdap(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB784Danilo Ljeskovac2011MJK Vojvodina(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB201Marko Radosavljevic2008MBEOGRAD(94 DNS)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB3939Petra Buljovcic2004FJK REFUL(94 DNS)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB881Mate Marton2004MJK PALIC(94 DNF)94 DNF94 DNS94 DNS376282
75SLO841Lina Burcul2009FNCP(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB481Katarina Bicanski2010FNCP(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SVK84Martin Osusky2005MYC Tatran(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRBDario Lolic2008MJK Vojvodina(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SRB21Sofija Petkovic2009FJK Vojvodina(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SVK81Ema Vargova2011FYC Tatran(94 DNS)94 DNS94 DNS94 DNS376282
75SVK13Emma Maria Sopucova2007FYC Tatran(94 DNF)94 DNS94 DNS94 DNS376282