Trofej Beograda

Tradicionalna regata za klasu Optimist u organizaciji beogradskih klubova koja je ove godine i prvenstvo Beograda održana je od 8. do 9. oktobra na Savskom jezeru. Regata je okupila oko 50 takmičara i polaznika škola jedrenja  kojima je ovo i prva regata. Prvog dana održane su 3 planirane trke po laganom severozapadu 3m/s. Drogog dana jedna trka po laganom i promenljivom vetru.

Optimist klasa

mesto KAT jedro posada godine Klub R1 R2 R3 R4 bod
1 444 Stefan Yuill 2004 AJK Beograd 1 1 (2) 1 3
2 3 Dusan Trbojevic 2002 Zemun 2 2 1 (3) 5
3 152 Relja Milovanovic 2006 AJK Beograd (5) 4 5 2 11
4 305 Aleksandra Vujosevic 2005 AJK Beograd 3 (6) 3 5 11
5 144 Filip Yuill 2006 AJK Beograd 4 3 6 (7) 13
6 13 Lena Pleli 2004 Zemun 9 5 (16) 4 18
7 1 (crno) Ada Lomic 2001 Gemax 8 7 (11) 6 21
8 7634 Luka Erakovic 2005 Zemun 6 (13) 7 9 22
9 401 Nadja Vujosevic 2007 Palilula 7 8 (10) 8 23
10 666 Ognjen Kerekes 2007 Gemax 11 9 4 (47 DNC) 24
11 100 Tamara Jepuranovic 2005 Palilula 12 (16) 8 10 30
12 2c Mina Maras 2003 Zemun 10 12 (13) 13 35
13 1171 Veljko Ljubojevic 2006 Palilula 14 10 12 (47 DNC) 36
14 4211 Mina Zei 2007 AJK Beograd (15) 14 9 15 38
15 p 6669 Marko Adjanski 2008 Gemax 13 11 (47 DNC) 20 44
16 5750 Andrija Maras 2006 Zemun 17 (19) 14 14 45
17 414 Luka Vukasinovic 2005 Palilula 18 17 (20) 12 47
18 106 Masa Erakovic 2003 Zemun (25) 21 17 11 49
19 1048 Lenka Smiljanic 2004 AJK Beograd 16 18 (47 DNC) 16 50
20 425 Medun Arsovic 2004 Palilula 22 (27) 18 19 59
21 1 Danilo Bubnjevic 2007 AJK Beograd 19 15 (47 DNC) 27 61
22 415 Nikola Trivic 2006 Palilula 24 (26) 21 17 62
23 416 Tijana Jepuranovic 2005 Palilula 23 20 19 (47 DNC) 62
24 p 1284 Akos Bazo 2006 Palic (30) 24 15 28 67
25 p 171 Mia Adjanski 2006 Gemax 20 22 (47 DNC) 26 68
26 60 Luka Pleli 2006 Zemun 28 23 (47 DNC) 18 69
27 154 Vanja Milovanovic 2006 AJK Beograd 21 25 (47 DNC) 25 71
28 p 1285 Mate Salai 2008 Palic 26 30 (47 DNC) 21 77
29 2 Nikola Kovacevic 2004 AJK Beograd 31 28 (47 DNC) 23 82
30 1c Danilo (Daca) Nadoveza 2007 Gemax 32 31 (47 DNC) 22 85
31 74 Rsum Marinkovic 2007 Palilula 29 (47 DNC) 47 DNC 24 100
32 p bb Filip Lane 2002 Zemun 27 29 (47 DNC) 47 DNC 103
33 p 53 Mina Milovanovic 2007 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 29 123
34 p bb Isidora Kovacevic 2008 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Luka Babic 2005 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p 481 Iva Ljepje 2006 Palilula (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p 411 Pavle Ljepoje 2003 Palilula (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p 180 Pavle Dabic 2006 Palilula (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Andjela Novicevic 2006 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Marko Radosavljevic 2008 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Vuk Milovanovic 2008 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Egor Kalinin 2007 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Milica Stankovic 2006 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Aleksandra Zivkovic 2005 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p bb Strahinja Cvejanovic 2008 AJK Beograd (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141
34 p 103 Luka Lucic 2006 Palilula (47 DNC) 47 DNC 47 DNC 47 DNC 141

 

TROFEJ BEOGRADA 2016

EKIPNO

Rank Club Points
1 AJK Beograd 38
2 Zemun 80
3 Palilula 136
4 Gemax 157
5 Palic 238